۱۴۰۳ سه شنبه ۴ ارديبهشت

 

قوانین و تعهدات

فروش بليت در سامانه ايران بليت از 2 طريق فروش اينترنتي در سايت  و يا مراجعه به مراکز مجاز فروش بليت و در هر دو روش با امکان انتخاب صندلي از پلان سالن انجام مي پذيرد .
اين مراکز متصل به سامانه ايران بليت بوده و نشاني آنها براي هر برنامه به طور جداگانه اعلام مي گردد .
عضویت در سایت و خريد بليت به مفهوم آن است که فرد شرايط ذيل را به طور کامل مطالعه نموده و آنها را پذيرفته است .

1-خريدار بليت جهت عضويت در سايت و خريد بليت مشخصات فردي خود را بطور دقيق و کامل درج نموده و مسئوليت هرگونه اشتباه در درج مشخصات و  عدم تطابق بليت با کارت ملي و سيستم چکينگ سامانه و در نتيجه عدم احراز هويت و جلوگيري از  ورود به سالن بر عهده خريدار بليت مي باشد .
2- خریدار با همان بلیت چاپ شده وارد سالن مي شود ، ورود افراد از طریق چک شدن بارکد مندرج بر روی بلیت ها انجام خواهد شد ، لطفا چاپ بلیت ها  به درستی انجام پذيرد .
3- در صورت خرید بيش از يک بليت توسط یک نفر، همه بلیت ها در یک فایل PDF و هر بلیت در یک صفحه مجزا و دارای بارکد جداگانه بوده و تعداد بلیت ها با تعداد صفحات فایل و تعداد صفحات پرینت ها برابر می باشد در اينصورت نام و مشخصات خريدار همچنين بر روي ديگر بليت هاي خريداري شده ( بليت نفرات همراه خريدار ) در ج مي گردد .
4 -  همراه داشتن کارت ملي خريدار (که بلیت با نام و کد ملی ايشان صادر شده )  براي مواقع لزوم در روز برگزاری برنامه الزامي است .
5- خریدار می تواند در صورت عدم پرينت ، فايل بلیت خود را بر روی موبایل و یا کلیه وسایلی که قابلیت خواندن فرمت PDF را داشته باشند ذخیره کند و در هنگام چک شدن بلیت  آنرا ارائه و پس از تاييد سيستم چکينگ سامانه وارد سالن شود.
6- در صورتی که بلیت خود را گم و یا مخدوش کرده اید می توانید با مراجعه به سايت سامانه ايران بليت و ورود به سيستم پرينت مجدد دريافت نماييد.
7-لطفا بليت را يا شخصا از طريق سايت سامانه ايران بليت خريد اينترنتي نموده و يا فقط از نمايندگي هاي مجاز اعلام شده تهيه کنيد . بليت صادر شده قابل استرداد و يا قابل انتقال به ديگران نمي باشد بنابراين از خريد بليت از افراد غير خودداري نماييد .
8- در صورتي که در روز برگزاری از یک بلیت کپی دومی موجود باشد شخص خاطي بعنوان مجرم و متخلف تلقی و پیگرد قانونی توسط نیروی انتظامی مستقر در محل برگزاری انجام و با فرد متخلف طبق قانون جرایم رایانه ای برخورد شده و به مراجع قضایی تحویل  خواهد شد.
9- خواهشمند است به محدوديت سني كودكان براي هر برنامه توجه نماييد.
10- رعایت شئونات اسلامی در طول اجرای برنامه ها الزامیست .
11-  لطفا 30 دقيقه پيش از آغاز برنامه در مكان اجرا حضور يابيد. درهاي مكان اجرا همزمان با آغاز برنامه بسته خواهند شد و در صورت تاخير هيچگونه حقي براي ورود به مكان اجرا يا پس گرفتن مبلغ بليت نخواهد بود .
12 - در صورتي که به دليل عدم رعايت موارد فوق از ورود شخص جلوگيري گردد، برگزار كنندگان هيچگونه تعهدي در برابر پرداخت بهاي بليت  نخواهند داشت

13- با عضویت در این سایت و یا خرید بلیت هر برنامه عضو سامانه ایران بلیت خواهید شد و سامانه ایران بلیت زمان برگزاری برنامه های آتی را از طریق پیامک به اطلاع همه اعضای خود خواهد رساند بنابراین عضویت در این سایت و یا خرید بلیت به مفهوم رضایت فرد از دریافت پیامک های اطلاع رسانی زمان برنامه ها می باشد و حق هرگونه اعتراض در این خصوص را از خود سلب می نماید

بديهي است شرایط بالا ممکن است براي هر برنامه  تغییر یابد و  خریدار باید همواره با مراجعه به این صفحه از آخرين شرایط مطلع گردد .
خرید بليت از اين سامانه  به منزله آن است که خریدار شرایط بالا را مطالعه نموده و آنها را پذیرفته است و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.